Fájó búcsú 🖤🖤 a MÁOSZ tagszervezetei nevében!

 

Ma az állatvédelem egy olyan embert veszített el, akinek a szíve minden dobbanása az állatokért az állatokról szólt.
Horváth Bora 59 évesen örökre itt hagyott Minket 😢😢
Nehéz szavakat találni arra a fájdalomra, amit most érzünk, Bora nem egyszerűen segítő volt….

Ő azok az emberek közé tartozott, akik akkor is mentek, amikor más már elfáradt.
Akkor is segítettek, amikor senki más nem maradt. Számára minden élet számított. Minden riadt szem, minden reszkető kis test, minden elhagyott állat fontos volt.
Rengeteg állat köszönheti neki az életét, a szeretetet, az esélyt egy jobb életre.
Mi is sokat köszönhetünk neki , a jóságát , a végtelen erejét. Azt a hitet, hogy még a legnehezebb napokon sem szabad feladni.💔
Most csend lett ott, ahol mindig segítő szó, aggódás és szeretet volt.😢
De amit adott, az örökre itt marad velünk, minden megmentett életben, minden szeretetben , minden állat szemében, akik valaha biztonságot kaptak Tőle.
Drága Bora…
Köszönjuk a munkádat a MAOSZ ban is.
A szereteted, a küzdelmed és a hatalmas szíved örökre velünk marad.
Nyugodj békében! 🖤💔

MÁOSZ elnökség

 

Screenshot

 

Könyvjelzőkhöz Közvetlen link.

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.